KATEGORITË KRYESORE

Kategoritë kryesore të dyshemeve dhe paneleve të murit
 
 • Panel muri me rimeso druri WPC
  Tekstura natyrale dhe ngjyra e drurit u japin njerëzve një ndjenjë të ngrohtë dhe komode, duke krijuar një atmosferë elegante dhe natyrale.Pavarësisht nëse është një stil modern minimalist ose një stil retro luksoz, panelet e murit me rimeso prej druri mund të integrohen mirë në të.
 • Tub katror WPC
  Pllaka e tubave katrorë ka karakteristikat e hidroizolimit, anti-korrozionit dhe pastrimit të lehtë.Sipërfaqja e saj është prej materiali si druri, i cili është i përshtatshëm për ambiente të ndryshme të brendshme dhe të jashtme.
 • Panel muri me rimeso druri WPC
  Tekstura natyrale dhe ngjyra e drurit u japin njerëzve një ndjenjë të ngrohtë dhe komode, duke krijuar një atmosferë elegante dhe natyrale.Pavarësisht nëse është një stil modern minimalist ose një stil retro luksoz, panelet e murit me rimeso prej druri mund të integrohen mirë në të.
 • Tub katror WPC
  Pllaka e tubave katrorë ka karakteristikat e hidroizolimit, anti-korrozionit dhe pastrimit të lehtë.Sipërfaqja e saj është prej materiali si druri, i cili është i përshtatshëm për ambiente të ndryshme të brendshme dhe të jashtme.
 • Panel muri me rimeso druri WPC
  Tekstura natyrale dhe ngjyra e drurit u japin njerëzve një ndjenjë të ngrohtë dhe komode, duke krijuar një atmosferë elegante dhe natyrale.Pavarësisht nëse është një stil modern minimalist ose një stil retro luksoz, panelet e murit me rimeso prej druri mund të integrohen mirë në të.
 • Tub katror WPC
  Pllaka e tubave katrorë ka karakteristikat e hidroizolimit, anti-korrozionit dhe pastrimit të lehtë.Sipërfaqja e saj është prej materiali si druri, i cili është i përshtatshëm për ambiente të ndryshme të brendshme dhe të jashtme.

ÇFARË BËJMË NE

Prodhim 20 vjet me përvojë i specializuar në dysheme dhe panele muri
 
Themeluar në vitin 2013, Shandong Demax Group (DBDMC) është një prodhim profesional i materialeve të ndërtimit në Kinën veriore, i specializuar në dysheme PVC, panele muri WPC dhe materiale të tjera dekorimi ndërtimi.Për 10 vjet, ne kemi shërbyer mbi 500 dyqane për nënën dhe foshnjat në më shumë se 90 vende të vendosura kryesisht në Evropë, Amerikë, Australi dhe vende të tjera.

Me zhvillimin e shpejtë në vitet e fundit, produktet tona janë eksportuar në më shumë se 100 vende.Kompania ka kaluar certifikimin ndërkombëtar të sistemit të cilësisë ISO9001 dhe ISO14001, dhe produktet kanë kaluar certifikimin CE të BE-së dhe certifikimin UL të Shteteve të Bashkuara.

PËRPARËSITË THEMELORE DBDMC

Çmimet konkurruese

Duke u mbështetur në teknologjinë e avancuar dhe dizajnin inovativ, ne vazhdimisht zhvillojmë dhe hulumtojmë gjeneratën e re të produkteve të nivelit të lartë.Ne gjithashtu mirëpresim porositë OEM dhe ODM.
Kapaciteti maksimal i prodhimit arrin në 8 milionë m2 në muaj (200 kontejnerë).
 

Çmimet konkurruese

Produktet tona janë nën kontrollin e sistemit ndërkombëtar të autentifikimit të cilësisë ISO9001 dhe ISO14001, në përputhje me kërkesën e certifikimit SGS & CE.
 

Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit

Të përkushtuar ndaj kontrollit të rreptë të cilësisë dhe shërbimit të kujdesshëm ndaj klientit, anëtarët tanë me përvojë janë gjithmonë të disponueshëm për të diskutuar kërkesat tuaja dhe për të siguruar kënaqësinë e plotë të klientit.
 

Çmimet konkurruese

Me zhvillimin e shpejtë gjatë viteve të fundit, produktet tona janë eksportuar në më shumë se 100 vende duke përfshirë Amerikën e Veriut, Amerikën e Jugut, Evropën dhe Azinë Juglindore.
 
Vizatimi i projektimit brenda 48 orëve
Ekipi i kontrollit të cilësisë prej 30 personash
20 ditë
Prodhimi
0 $ 
mostër
Eksperiencë eksporti 20+ vjet
Eksportuar mbi 100 vende
Kërkesë për Kuotim

RRETH SHËRBIMIT TONË

Shërbimi OEM dhe ODM me 20 vjet përvojë

20 vjet

Eksport Eksperiencë

80 marka

Fabrikat OEM

50 herë

Ngjarjet e Shërbimit Publik
Ofroni shërbimin OEM dhe ODM
Dizajnimi i vizatimit brenda 48 orëve
Përgjigje 30 minuta në kohë
Ekipi profesional i stilistëve
Shërbim online 24 orë

RRETH ZGJIDHJEVE TONA

Zgjidhje materiale dekorimi me një ndalesë
e pllakave homogjene të dyshemesë
Biblioteka private
, Kanada
me tulla prej xhami LED
Salla e Koncerteve
Shenzhen, Kinë
me tulla qelqi të zbrazët
Qendra Tregtare Portet
Shanghai, Kinë

SPC Kliko Flooring
Gymnasium
Australia
Commercial Roll
Mansion
Rusi
BLOGET MË TË FUNDIT MATERIAL DEKORIMI
BLOGET MË TË FUNDIT MATERIAL DEKORIMI
5.png
26 janar 2024
Përvoja e përdorimit të dyshemesë Spc

Pllakat në shtëpinë e sapo dekoruar ndjehen të ftohta dhe unë dua të ndërroj dyshemenë.Më vonë, shfletova faqen e internetit të Demax shikoi dyshemenë prej guri plastik, dhe menjëherë ndërmori veprime, dhe kërkoi nga furnizuesi mostrat. Unë isha shumë i kënaqur me efektin e përgjithshëm.Unë ndava përvojën time në përdorimin e tij.Unë ho

1.png
26 janar 2024
Metoda më e plotë e instalimit të dyshemesë PVC!

Mënyra e instalimit të dyshemesë së pasme të thatë:-Vetëm për përdorim të brendshëm-Kontrollo të gjitha panelet e dyshemesë përpara instalimit.

2.png
26 janar 2024
Diçka rreth Katit homogjen

Dyshemeja homogjene vinyl është një produkt shumë i popullarizuar në treg në ditët e sotme, njerëzit gjithashtu pëlqejnë ta quajnë atë rrotull homogjen, rrotull vinyl PVC, fletë vinyl, dysheme vinyl, etj. Përdoret gjerësisht në spitale, aeroporte, laboratorë, biblioteka, ndërtesa zyra, restorante , shkolla etj.

Shandong Demax Group është një furnizues i materialeve dekorative që ofron zgjidhje me një ndalesë për blerësit globalë.Me 20 vjet përvojë në eksport dhe logjistikë, 100+ vende, 1000+ klientë të zgjedhur.

LIDHJET E SHPEJTA

KATEGORIA E PRODUKTEVE

NA KONTAKTONI
Tel: +86-186-5342-7246
Email:  spark@demaxlt.com
WhatsApp: +86-186-5342-7246
Adresa: Kati 3, Ndërtesa 4, Kangbo Plaza, Nr.1888 Dongfeng East Road, Dezhou, Shandong, Kinë
E drejta e autorit © 2024 DBDMC Co., LTD.Të gjitha të drejtat e rezervuara. Harta e faqes .Mbështetje nga leadong.com. Politika e privatësisë.