Zgjidhje
Ju jeni këtu: Shtëpi » Zgjidhja
PROJEKTE REAL
1
Dysheme me dërrasë PVC me vinyl
Hoteli i nivelit të mesëm
Brazil
3
Dysheme me dërrasë PVC me vinyl
Hoteli i nivelit të mesëm
Brazil
5
Pllakë dyshemeje homogjene
Biblioteka private
në Kanada
7
Tulla LED qelqi
Salla e Koncerteve
Shenzhen/ Kinë
2
SPC Kliko Flooring
Gjimnazi
Australi
4
Dysheme PVC me dërrasa
Komuniteti Rezidencial
Korea
6
Roll komercial
Rezidencë
Rusi
t
Tulla qelqi e zbrazët
Ports Shopping Center
Shanghai/Kinë
GALERIA INSPIRIMORE
Ne ofrojmë qendër profesionale dhe të përshtatshme për blerje me një ndalesë për materiale ndërtimi.Nga toka në mur, 
pa marrë parasysh se cila është skena, a mund të gjeni produktet që ju nevojiten në Demai, si dhe zgjidhjet e duhura


Vizatim Dizajni Me Në 48 Orë
Ekipi i Kontrollit të Cilësisë me 30 persona
20 dite
Prodhimi
0 $ 
Mostra
Eksperiencë Eksporti 20+ vite
Eksportuar mbi 100 vende
Shandong Demax Group është një furnizues i materialeve dekorative që ofron zgjidhje me një ndalesë për blerësit globalë.Me 20 vjet përvojë në eksport dhe logjistikë, 100+ vende, 1000+ klientë të zgjedhur.

LIDHJET E SHPEJTA

KATEGORIA E PRODUKTEVE

NA KONTAKTONI
Tel: +86-186-5342-7246
Email:  spark@demaxlt.com
WhatsApp: +86-186-5342-7246
Adresa: Kati 3, Ndërtesa 4, Kangbo Plaza, Nr.1888 Dongfeng East Road, Dezhou, Shandong, Kinë
E drejta e autorit © 2024 DBDMC Co., LTD.Të gjitha të drejtat e rezervuara. Harta e faqes .Mbështetje nga leadong.com. Politika e privatësisë.