SPC Kliko Flooring
Ju jeni këtu: Shtëpi » Produktet » Dyshemeja Vinly Plank » SPC Click Flooring

SPC Kliko Flooring

SPC Click Flooring është projektuar për zona me trafik të lartë dhe hapësira tregtare, duke ofruar performancë të fortë dhe instalim të lehtë.Ky opsion i parketeve të papërshkueshëm nga uji është i përsosur për çdo mjedis, duke siguruar qëndrueshmëri dhe tërheqje estetike.Sistemi i tij i bllokimit të klikimeve siguron një përshtatje të sigurt dhe të qetë, duke e bërë atë një zgjedhje popullore për ambientet e brendshme moderne.Zbuloni më shumë rreth SPC Click Flooring duke lexuar Blogjet tona.

    Kjo kategori është bosh.

Shandong Demax Group është një furnizues i materialeve dekorative që ofron zgjidhje me një ndalesë për blerësit globalë.Me 20 vjet përvojë në eksport dhe logjistikë, 100+ vende, 1000+ klientë të zgjedhur.

LIDHJET E SHPEJTA

KATEGORIA E PRODUKTEVE

NA KONTAKTONI
Tel: +86-186-5342-7246
Email:  spark@demaxlt.com
WhatsApp: +86-186-5342-7246
Adresa: Kati 3, Ndërtesa 4, Kangbo Plaza, Nr.1888 Dongfeng East Road, Dezhou, Shandong, Kinë
E drejta e autorit © 2024 DBDMC Co., LTD.Të gjitha të drejtat e rezervuara. Harta e faqes .Mbështetje nga leadong.com. Politika e privatësisë.